English      |      צור קשר

                 

שירותים

השירותים של דרך הבטן

שירותים זו מילה מקצועית אצלנו smile

בנינו מערך של אפשרויות לעבור את התהליך ולהגיע לתוצאה הבריאותית הרצויה, האפשרית ביותר עבורך.

מה תקבלו במרכז?

ייעוץ והדרכה תזונתית שיעזרו לכם לבנות את התפריט המתאים ביותר לבעיה הרפואית ממנה אתם סובלים, בתהליך ליווי צמוד ומקצועי, עפ"י גישת הרמזור  – הגישה התזונתית שפותחה ע"י עדי זוסמן , תזונאית קלינית ומאמנת בריאות, מומחית למחלות מעיים, שייסדה ומנהלת את המרכז ובית הספר של "דרך הבטן".

דיקור, שיאצו, טווינה וצמחי מרפא סיניים, שישדרגו את ההיענות של הגוף לשינוי התזונתי והתודעתי שלכם, יעזרו להרגיע את הסימפטומים מהר יותר (כאבים, צרבות, בחילות, שלשולים או עצירות), ויחזקו את המערכת החיסונית במידה הנכונה ביותר.

טיפול גוף-נפש באמצעות פסיכותרפיה גופנית לשחרור הסטרס והרגשה רגועה יותר, להתמודדות מיטבית עם מצבי החיים המלחיצים לעתים ועלולים להחמיר את מצב מערכת העיכול.

לפניכם מגוון אופציות המאפשרות לכם להתחיל כבר היום ולהתקדם לתוכנית שתעזור לבנות את הבריאות המירבית שלכם:

1.     טיפים ומדריכים שנשלחים אליכם למייל, חינם לגמרי.

2.     כתבות ומאמרים, סרטונים והרצאות הפתוחים עבורכם באתר זה, בדף הפייסבוק שלנו ובערוץ היוטיוב.

3.     כנסים, מפגשים וסדנאות במיוחד לסובלים ממחלות מעיים והפרעות במערכת העיכול (עקבו אחר הפרסומים ותוכלי להיות בין הראשונים שנרשמים).

4.     טיפולים פרטניים הנערכים בקליניקות שלנו במודיעין וברמת-גן, וכן בכפר יונה, חריש ויוקנעם, תמרת (ליד רמת ישי), איזור אשדוד ובאר שבע. תוכניות של 6,12, 22 פגישות עם המטפלים של "דרך הבטן".

5.     "לאכול בלי לסבול" – תוכנית ליווי שנתית, המשלבת ייעוץ וטיפול אישי וקורסים אינטרנטיים, המאפשרים לכם ליצור את השינוי המיוחל מבלי הצורך להגיע אלינו, מכל מקום בעולם (טוב, חוץ מדיקור, כמובן…)

6.     "להרגיע את הבטן. מסלול הבראה" – קבוצות של אנשים עם מחלות מעיים ומעי רגיש שמתכנסים יחד כדי ללמוד להוריד את הסטרס ולנהל את המחלה ממקום של חמלה והחלמה, במקום מלחמה.

התהליכים יכולים להתבצע בפגישות אישיות, בטלפון או באמצעות / GoToMeeting/ Skype  Zoom/

אז איך מתחילים?

פשוט:

1.     קובעים שיחת היכרות טלפונית, ללא תשלום, באמצעות הקישור הזה או דרך המספר של המוקד 058-4119911. את השיחה תקיימו עם תזונאית מוסמכת של המרכז, במטרה לברר האם ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם.

2.     במידה ותגיעו למסקנה שזה אכן מתאים, תוכלו לקבוע פגישת אבחון וייעוץ ראשונה עם תזונאית קלינית, בה נקבע יחד את המטרה הבריאותית, תבחרו יחד את תוכנית הטיפול המתאימה כדי להגיע למטרה זו ותקבלו את ההמלצות התזונתיות הראשונות שלכם. (פגישה בת 90 דק').

מיד לאחר שתרשמו לתוכנית הטיפול / ליווי שתבחרו, תקבלו גישה לאתר המאובטח ותוכלו לצפות בהדרכות המקצועיות, להכנס לקבוצות המטופלים ולהוריד את חוברות המתכונים, לקבוע עם המטפלים ולהתמסר לתהליך ההבראה שלכם.

כדי שגם אתם תוכלו לאכול טוב, להרגיש טוב ולחיות טוב יותר!

 מגוון השרותים שלנו

טיפול
בדיברטיקוליטיס

 לפרטים נוספים

טיפול
בגסטריטיס

 לפרטים נוספים

טיפול
במעי רגיש

 לפרטים נוספים

טיפול
בקוליטיס

 לפרטים נוספים

טיפול
בקרוהן

 לפרטים נוספים

בדיקת רגישות
למזונות

 לפרטים נוספים

גמילה
 מ 
TPN

 לפרטים נוספים

תזונה
עם סטומה

 לפרטים נוספים

טיפול
ברפלוקס/צרבות

 לפרטים נוספים

טיפול
בעצירות כרונית

 לפרטים נוספים

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן