השירותים שלנו

מה תקבלו במרכז?

לפניכם מגוון אפשרויות, לבחירתכםן, המאפשרות לכם להתחיל כבר היום ולהתקדם לתוכנית שתעזור לכם להתקדם להחלמה:

  1. טיפים ומדריכים שנשלחים אליכם למייל, חינם לגמרי., להורדה כנסו כאן (חפשו בכל תיבות הדוא"ל לאחר ההרשמה).
  2. סרטונים והרצאות הפתוחים עבורכם באתר זה, כתבות בבלוג, מידע נגיש ומקצועי בדף הפייסבוק שלנו ובערוץ היוטיוב.
  3. כנסים, מפגשים וסדנאות, פיסיים ומקוונים (עקבו אחר הפרסומים ותוכל להיות בין הראשונים שנרשמים).
  4. פגישות פרטניות הנערכות בקליניקות שלנו בבני ברק, רמת-גן, ובזום לכל מקום בארץ ובעולם. עוד מידע על פגישת האבחון והייעוץ הראשונה, ממנה כדאי להתחיל כל תהליך אישי, כאן.
  5. "להרגיע את המעי הרגיש / רפלוקס/ גסטריטיס" – תוכנית ליווי ייחודית למחלות אלה, הבנויה על שילוב ייחודי של ייעוץ וטיפול אישיים יחד עם למידה עצמאית ותמיכה בקבוצות מטופלים. כדי להרגיע את הבטן "הסוררת" ולסייע בגמילה מתרופות סימפטומטיות . כי אין כל סיבה לסבול מהמחלות הללו לאורך שנים! בתוכניות של "דרך הבטן" יש לך את האפשרות להרגיע את הגזים והנפיחות, להסדיר יציאות, להוריד צרבות ולחזק את התפקוד התקין של הקיבה והמעי שלך! כדי שתוכל לאכול טוב, להרגיש טוב ולחיות טוב לאורך זמן! כאן הפרטים על תוכניות מיוחדות למחלות הללו.
  6. "לאכול בלי לסבול" – תוכנית ליווי שנתית המיועדת לסובלים ממחלות קרוהן או קוליטיס כיבית, המשלבת ייעוץ וטיפול אישי במקביל לקורס אינטרנטי. התוכנית מתקיימת משנת 2013, ומאפשרת ליצור את השינוי המיוחל גם מבלי להגיע אלינו, מכל מקום בעולם (טוב, חוץ מדיקור, כמובן…) מתאימה גם למשפחות! כאן הפרטים על תוכנית הדגל שעזרה עד כה לכ 500 מטופלים להחזיר את השליטה על הבריאות שלהם- לידיהם!
  • פרט לדיקור, כל התהליכים יכולים להתבצע בפגישות אישיות או באמצעות ZOOM.
  • עוד על המודל הטיפולי הייחודי של "דרך הבטן", אשר עובד בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית – כאן.

אז איך מתחילים?

פשוט:

1. קובעים שיחת היכרות טלפונית, ללא תשלום, באמצעות הקישור הזה (מומלץ) או דרך המספר של המוקד 058-4119911, ותזונאית מוסמכת של המרכז תתקשר במועד שנקבע לשיחה אישית, במטרה לברר האם ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם.

2.  במידה ונגיע למסקנה שזה אכן מתאים, תוכלו לקבוע פגישת אבחון וייעוץ ראשונה עם תזונאית קלינית, בה נקבע יחד את המטרה הבריאותית, תבחרו יחד את תוכנית הטיפול המתאימה כדי להגיע למטרה זו ותקבלו את ההמלצות התזונתיות הראשונות שלכם (פגישה בת 90 דק').

3. ואם תבחרו להמשיך איתנו לתוכנית הליווי שנבחר יחד, תקבלו גישה לאתר המאובטח ותוכלו לצפות בהדרכות המקצועיות, להכנס לקבוצות המטופלים ולהוריד את חוברות המתכונים, לקבוע עם המטפלים ולהתמסר לתהליך ההבראה שלכם

כדי שגם אתם תוכלו לאכול טוב, להרגיש טוב ולחיות טוב יותר!

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן