לאכול בלי לסבול

תוכנית ליווי לסובלים ממחלות קרוהן וקוליטיס

התוכנית היחידה מסוגה בישראל ובעולם שמלמדת אותך לחיות בריא לאורך שנים, עם ולמרות מחלת המעיים שלך

להחזיר את השליטה על חייך !

זוהי התוכנית היחידה בישראל המלווה אותך, יד ביד, עם כלים וידע להחלמה שלך – לאורך שנים!

התכנית הזאת יכולה לשנות לך את החיים!

הסכמה לדיוור

על מנת להרשם ולשמור על מקום יש להסדיר מקדמה של 200 ₪.
במידה ולא תרשמו לתוכנית לאחר שיחת ההתאמה – המקדמה תוחזר במלואה

סרטונים המדגימים את הכנת המאכלים.

  •  מעל 100 מתכונים לכל מצב עיכול, מועבר על ידי שפיות מובילות כדי שיהיה מה להכין ואיך לגוון את הארוחות !
  • מנות ראשונות, עיקריות, ארוחות בוקר וערב, לחמים, מאפים, קינוחים ועוד.

שיר א’, 25, קרוהן

“הגעתי עם שלשולים מרובים וריר, באן נפוחה וכואבת, מבולבלת ולא יודעת מה לעשות. כיום, אחרי כמה חודשים בתוכנית, שבה גם למדתי מה לאכול וגם חיברתי את הגוף והנפש, אני מרגישה טוב רוב הזמן! הבטן מאוזנת, הרבה יותר רגועה ונינוחה. כמו שתיארנו בתוצאה הרצויה- יש לי מאכלים טעימים שאני יכולה לאכול שנוחים לבטן. יציאות טובות ותקינות רוב הזמן. תודה על הליווי המסור!

נועם ויזל, 31, קוליטיס

“הגעתי אליכם על סטרואידים, אחרי התקף קוליטיס הכי רציני שהיה לי, סבלתי מדימומים וריר, שלשולים מרובים. אז נפל לי האסימון שחייבת לעשות שינוי, להבין מה עושה טוב ומה לא.
כיום אני יודעת איך להתנהל עם הגוף, עדיין לומדת ורואה סרטונים. יודעת גם מה לעשות בהתקף. גופנית מרגישה הרבה יותר טוב, תופעות של נפיחות וכאבי בטן – פחתו באופן משמעותי. היציאות שלי הרבה יותר טובות! אני ממליצה לכל מי שסובל ממחלת מעיים ולהשקיע בעצמו בתהליך עם “דרך הבטן”!

נטע, קוליטיס, 40

“כשנרשמתי לתוכנית הליווי, לא ידעתי למה אני נכנסת. חשבתי שיהיו לי פגישות עם דיאטנית. פתאום מצאתי את עצמי בקורס ובתוכנית סופר מקצועית, מעשיר וקולע לכל מיני מצבים שהייתי בהם. הליווי המקצועי – הוא ראשון במעלה! לא יכולתי לעשות את זה לבד!

שחר פרל, קרוהן

“הילה היקרה לי מאוד, רוצה לשתף אותך שעברתי היום קולונוסקופיה שגרתית (בגלל שאני לא לוקחת תרופות בכלל, הרופאים רוצים שאעשה יותר בדיקות מהרגיל).
אמרתי לפרופ’ משערי צדק שטיפלה בי שאני רק עושה דיאטה, והיא כמובן קצת הרימה גבה… בסוף הבדיקה היא אמרה שהכל נראה מצויין ושאמשיך עם מה שעובד לי ולגוף לי הכי טוב
אני כל כך שמחה וגאה בי ובגוף שלי ואסירת תודה על “דרך הבטן” ועלייך תודה על מפעל מציל חיים ממש.

פוסט שכתבה להילה מעוז, התזונאית שמלווה אותה ב”דרך הבטן”

אפרת, 40, קוליטיס

“הגעתי לדרך הבטן עם שלשולים, דימומים, חולשה קשה, מחשבות כמו “עדיף לא לאכול, החיים שלי בפח”, הייתי בדיכאון. במהלך החודשים שהיתי בתוכנית “לאכול בלי לסבול”, למדתי הרבה דברים, והכי חשוב- למדתי לקחת אחריות מלאה על הבריאות שלי!
כיום יש לי הרבה יותר כוחות, אני ברמיסיה! כבר חודשים שאין לי שלשולים, לא זוכרת מתי היו. היציאות טובות, יש היום יותר כוחות, שמחה, אמונה. הטיפול המשולב של פסיכותרפיה ודיקור עם צמחי מרפא – עובד!
אז למי שמתלבט, אני ממליצה להגיע ל”דרך הבטן”!

מיכל, קוליטיס

“עדי, סיימת עכשיו להקשיב להרצאות בקורס, והחכמתי המון! יישר כוח! את יחידה במינה, בגישה ובידע שלך שמסייעת לכל כך הרבה אנשים! אני ברת מזל שהגעתי אלייך והחלטתי לתת בך אמון, את הצלת אותי!”

ישי בן ברק, 22, קוליטיס

“אף אחד לא מבחין בכלל שיש לי קוליטיס, אני כמו כולם! 

המסלולים כוללים מידע וליווי צמוד בכל תקופת המפגשים האישיים

על מנת להרשם ולשמור על מקום יש להסדיר מקדמה של 200 ₪.
במידה ולא תרשמו לתוכנית לאחר שיחת ההתאמה – המקדמה תוחזר במלואה

העלות היא עבור החבילה כולה ולא ניתן להפריד בין מרכיביה.
כן, אנחנו מודעים לכך שמדובר בהשקעה, אבל למדנו מהמטופלים שלנו שזה הרבה יותר משתלם מלהיות חולה ולהמשיך להוציא כסף על תרופות ואישפוזים – השקעה הכי משתלמת שאדם עם מחלה יכול לעשות עבור עתידו ואושרו.

הנה מספר דוגמאות להמלצות של רופאי גסטרו שעובדים בשיתוף פעולה עם המרכז:

“שלום לך, עדי! אני מודה לך על שיתוף הפעולה בטיפול בחולי ibd שהפנתי לצוות של ״דרך הבטן״ . הטיפול שלכן מקיף מעבר ליעוץ תזונתי – גם תמיכה פסיכולוגית! אני מקבל משוב נהדר ורואה תוצאות טובות במעקבי אחר החולים. יישר כח !!!

ד״ר עמיאל מגדל, מומחה לגסטרואנטרולוגיה, מכבי שירותי בריאות ומאוחדת, מודיעין

“ אני רואה בגישה של עדי, מובילת השיטה האינטגרטיבית
בישראל, את השילוב האופטימלי בין טיפולים מקצועיים, ללא שלילת אף תחום ובשיתוף פעולה צמוד עם כל הגורמים המקצועיים, ואני נהנית מהעבודה המשותפת שלנו.
כמות המטופלים שליווינו יחד וחיים בבריאות שלמה הודות לשיתוף פעולה הדוק זה – מוכיחה את נכונות הגישה.

דר’ יוליה רון, מומחית לגסטרואנטרולוגיה, המרכז הרפואי ת”א ע”ש סורסקי, מכבי שירותי בריאות, ר”ג

ישיבות צוות מתקיימות בקביעות לדיון ושיפור הטיפול

עדי זוסמן

RD BSc MBA, דיאטנית קלינית, מייסדת ומנהלת המרכז ובית הספר לבריאות מערכת העיכול “דרך הבטן”. תזונאית קלינית, מעל 30 שנות ניסיון, מפתחת של גישה חדשנית לטיפול במחלות והפרעות של מערכת העיכול.

מחברת הספר רב המכר “דרך הבטן” שהינו תמצית הגישה המשולבת המהפכנית של עדי ומהווה מדריך פורץ דרך לכל החפץ בבריאות מערכת העיכול (You Gut This באנגלית ובשפות נוספות).

הסכמה לדיוור

תנאי הביטול והאחריות המשותפת:

אחריות מלאה ניתנת באופן הבא: במהלך 14 הימים הראשונים מביצוע העסקה – אפשר לבטל ולקבל את כל התשלום בחזרה, בניכוי 200 ש”ח דמי טיפול ובניכוי עלות הפגישות שהתקיימו עם המטפלים.
לאחר מועד זה אין החזר כספי, אך ניתן להקפיא או לשנות את מבנה התוכנית בכל עת בהתייעצות עם עדי זוסמן.

Design: Betty Sasson studio

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן